«Nur Otan» партиясынан Алматы облыстық мәслихатына депутаттар тізімі жарияланды

18.01.2021ж

«ҚР Сайлау туралы» Конституциялық Заңының 111-1 бабы және «Nur Otan» партиясы Жарғысының 9.8 тармағына сәйкес  «Nur Otan» партиясы Алматы облыстық филиалы Саяси кеңесі Бюросының 13 қаңтардағы шешімімен 37 кандидаттан тұратын тізім бекітілді.

 

Жалпы, облыстық мәслихаттағы «Nur Otan» партиясы фракциясының құрамы 78%-ға жаңарды. Орташа жасы - 48, яғни 7 жылға жасарды.

Тізімдегі 24 кандидат – праймериз қатысушыларынан, 13 кандидат партия филиалы төрағасының квотасы бойынша бекітілген.

Партия Төрағасы Н.Назарбаевтың барлық деңгейдегі мәслихатта жастар мен әйелдердің үлесін арттыру жөніндегі тапсырмасы нақты іске асырылды. Яғни, облыстық мәслихаттағы «Nur Otan» Фракциясының жаңа құрамының 46,2%-ды әйелдер мен 35 жасқа дейінгі жастардан тұрады.

Негізінен облыстық мәслихаттағы «Nur Otan» депутаттық корпусына білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, ҮЕҰ, кәсіпкерлер, инфрақұрылым, көлік саласы, ауыл шаруашылығы және т.б. салалардың өкілдері енді.

 

Депутаттық тізім келесідей:

1. Абитов Ерік Әзілжанұлы - «Есік Саулет» ЖШС директоры

2. Абишев Бекет Құдайбергенұлы -«Абишев» ЖК директоры

3. Ақсубаев Серік  Мұқашұлы - Панфилов ауданның ішкі істер органдары ардагерлер бірлестігінің мүшесі

4. Ақжолтаева Алия Ақжолтайқызы - Ұйғыр аудандық орталық ауруханасының офтальмолог дәрігері  

5. Аубакиров Мұрат Амангелдіұлы - «Асем Жетісу» ЖШС бақылау кеңесінің төрағасы

6. Ахметова Гүлмира Асқарқызы -«Қазақстан Халық банкі» АҚ аймақтық филиалының  директоры

7. Баймырзаев Қуат Маратұлы  - І.Жансүгіров атындағы Жетісу университетінің ректоры

8. Байтаев Базархан  Ізмұханұлы - «Мекада» ЖШС директоры

9. Дигай Дамир Анатольевич  -І.Жансүгіров атындағы Жетісу университеті ғылыми  зерттеулер нәтижелерін коммерцияландыру кеңсесінің директоры

10. Донбаев Жалғасхан Серікұлы - «Даулет Серпін 603»  ЖШС директоры

11. Ерубаева Гүлжан Жұбайқызы Іле ауданының №24 лицей директоры

12. Есболова Ләззат Мұхаметқалиқызы - Талдықорған қаласы Оқушылар сарайының директоры

13. Жазықпаева Жанна Тастемірқызы - «Баян аул моторс» ЖШС директоры

14. Жарасбаев Даулет  Жамалбекұлы - «Техно Снаб 2002» ЖШС директоры

15. Жөргенбаев Жанболат Әкебайұлы – Алматы облыстық мәслихатының хатшысы

16. Каримов Досан Елжанұлы «Алаколь Каримов ДЕ» ЖК директоры

17. Қожасбаев Руслан Садуақасұлы Жетісу «ӘКК» АҚ басқармасының төрағасы 

18. Кузиев Закиржан Пирмухамедович«Универсал» ЖШС директоры

19. Құраметова Гүлнар Съездбекқызы Еңбекшіқазақ аудандық ауруханасының бас дәрігері

20. Кұрышбаева Ділдәш Нариханқызы Кербұлақ ауданы балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің оқытушысы, нұсқаушысы

21. Қыдырманов Әсет Серікқалиұлы «Алматы облысының Кәсіподақ орталығы» Аумақтық кәсіподақтар бірлестігінің төрағасы

22 Кыстаубаев  Әбдіжаппар  Өгізбайұлы«Агрофирма  Бірлік» ЖШС бас директоры 

23. Нам Герман  Николаевич «Нам Г» ШҚ басшысы

24. Нестеров Константин Михайлович Текелі қалалық мәдениет

үйінің директоры

25. Нұрдаулетов Сұлтан Нұрғайыпұлы «Хан тотас» ШҚ төрағасы

26. Салықова  Римма Аждарқызы "Алматы бояулары" ЖШС директорының орынбасары

27. Сарсеков Сайдулла Камалұлы «Риголит» ЖШС директоры

28. Саятова Баршагүл Ахатқызы«Асқар тау»  ШҚ төрағасы,

Алакөл ауданның іскер әйелдерінің төрағасы

29. Сүлейменов Асқар Фазылұлы «Айршир»  ЖШС директоры

30. Сұлтанғазиев  Қуат Елеусізұлы «БИК Сервис» ЖШС директоры

31. Тлеуханов  Сұңғат  Қадырбекұлы «Байсерке Агро» ЖШС директоры

32. Тойлыбаева  Гүлнәр Қожағұлқызы «Nur Otan» партиясы Алматы облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

33. Төлепбергенова Әсел Болатқызы «Қарақат» ЖК директоры

34 Тынышбаев Берік Тынышбайұлы  «Алихан» ШҚ басшысы

35. Үстенов Бағдаулет Нағыметбекұлы «АлЭС» АҚ-ның «Қапшағай ГЭС» басқарушы директоры

36. Үшкемпіров  Елдос Жақсылықұлы «Мынбай» ШҚ басшысы

37. Шенгелбаев Секенбай Сейтжанұлы«Қыдырәлі» ШҚ  басшысы

 

 

 

 

Күнтізбе

« Маусым 2021 »
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жк
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

booked.net

  • Материалды қарау саны : 1915382